Menu
Your Cart
Zeytinyağı'nda % 20 İNDİRİM Hemen Alışverişe Başlamak için tıklayın!

Devekuşu Yağı

Devekuşu Yağı
Devekuşu Yağı
Yeni Sıcak
Devekuşu Yağı
Devekuşu Yağı
Devekuşu Yağı
324,00₺
Vergiler Hariç: 300,00₺
  • Stock: 9965
  • Model: 612_01
  • Weight: 1.00kg
  • SKU: 107114531461014

Mevcut Seçenekler:

Devekuşu Yağı

Cildin En Derin Katmanlarına Kadar Nüfuz Eden Naturel Maddesi Olarak Tıp Dünyasında Bilinmektedir. Ve Bu Şekilde Kendisine Kozmetik Ve Tıp Alanında Cilt Arası Taşıma Kapasiteli Ve Nötral Madde Olarak Saygın Bir Yer Edinmiştir.

Devekuşu Yağı’nın Eşi Benzeri Olmayan Poly-Doymamış Yağ Asitleri Kombinasyonunun İltihaba Karşı Etkisi Bilim Adamları Tarafından Belgelenmiştir. Eklem Ve Kas Dokusuna Kadar Nüfuz Etme Gücüyle Kalmaz, O Bölgelerdeki Ağrıları Ve Rahatsızlıkları Da Tedavi Eder. Eklem Kireçlenmesi, Romatizma, Spor Sebebiyle Oluşan Ağrılar Ve Gerginliklerle İlgili Bölgeleri Ağrıdan, Kızarıklıklardan Ve Şişmelerden Kurtarır. Aynı Zamanda Cildinizi Temizler Ve Kesinlikle Cilt Gözeneklerini Tıkamaz Ve Yağlı Kalıntı Bırakmaz. 
 

Devekuşu Yağı’nda Doğrudan Doğal Olarak Bol Miktarda Bulunan E Ve A Vitaminleri Karışımı İltihaba Karşı Savaşırken Aynı Zamanda Cildin Onarılmasını Sağlar Ve Daha Az Acıyla Daha Kısa Zamanda Daha Az İz Bırakarak Tedaviyi Mümkün Kılar. Özellikle Açık Yaralara, Yanıklara, Morarmalara, Nasır Ve Mantara, Güneş Yanığına Ve Diğer Cilt Rahatsızlıklarına İyi Gelir Ve Hatta Kaşıntı Ve Böcek Isırmalarını Tedavi Eder.

Müthiş Bir Cilt Nemlendiricisidir Devekuşu Yağı Cildin Nem Tutma Kabiliyetini Artırarak, Sert, Kuru Cildi Yumuşacık Sağlıklı Dokusuna Kavuşturur. Zamanla Oluşmuş Olan Cilt Kırışıklarını Ve Sarkmalarını Gerginleştirir Ve Yenilerinin Oluşumunu Önler. 
 

Devekuşu Yağı Cilt Hücre Yenilenmesini Hızlandırır Ve Böylece Cildin Daha Genç Ve Yumuşak Görülmesini Sağlar.

Kayıt Altına Alınmış Deliller Ve Klinik Deneyler Devekuşu Yağı’nın Cilt Rahatsızlıklarında Örneğin Egzama, Sedef Hastalığı Ve Dermatitis Hastalığında Kullanılan Kortizon’a Etkili Bir Alternatif Olduğunu Göstermektedir. 
 

Devekuşu Yağı Cilt Kaşıntısını Ve Tahrişini Dindirir, Kızarıklığı Yok Eder Ve Cildi En Derin Tabakalarından Başlayarak Yumuşatır. Cildin Hassas Bölgelerindeki Kuruluğu Giderir, Ölü Cilt Tabakasını Ortadan Kaldırarak Yeni Cildin Nefes Almasını Sağlar.

DEVEKUŞU YAĞI, 40-60 Kg Arasında, 170-185 Cm Boyunda Uçmayan, Avustralya Yerlisi Devekuşu Kuşundan Elde Edilmektedir. 
 

Bu Yağ, Kullanıma Hazır Olduğunda Saf, Steril, Toksinsiz, Cildi Tahriş Etmeyen Ve Gözenekleri Tıkamayan Bir Ürün Ortaya Çıkmaktadır.

Bu Yağ, Hipoalerjeniktir. DEVEKUŞU YAĞI, Avustralya’daki Aborijinler Tarafından Yüzlerce Yıldır Kullanılmaktadır Ve Aborijinler Bu Yağın Mucizevi İyileştirme Gücü Etkisinde Hemfikirdir.
 

Bu Harika, Kokusuz Ve Doğal Yağ Çok Çabuk Emilir. Sadece Bir Damla Yeterli… Bu Muhteşem Özellikler, Spor Tıbbında Gittikçe Daha Fazla Benimsenmektedir. Ve Amerika’nın Antrenman Odalarında, Profesyonel Spor Takımlarında, Kısaca Amerika’nın Her Bir Köşesinde DEVEKUŞU Yağı’na Gittikçe Daha Fazla Rastlanmaktadır. NBA’deki Oyuncuların 80’i Ağrı Ve İncinmeleri Azaltmak Ve Sakatlanmalardaki Zaman Kaybını Yok Etmek İçin DEVEKUŞU YAĞI Kullanmaktadır.

Kullanıcıların Bir Çoğu DEVEKUŞU YAĞI’nı Düzenli Kullandıktan Sonra Ürünün Mucizevî Rahatlatıcı Etkisini Romatizma Tedavisinde Onaylamışlardır. 
 

Yüksek Linoleik Asit İçeren DEVEKUŞU YAĞI’nın Romatizma Ağrılarını Hafifleştirici, İltihaplarla Savaşıcı Etkisi Laboratuar Deneylerinde Kanıtlanmıştır.

DEVEKUŞU YAĞI, Yaygın Olarak Sporcular Tarafından Masaj Yağı Olarak Ve Kas Ağrılarını Gidermek İçin Kullanılmaktadır. 
Gerçek Şu Ki; Yüzde 100 Doğal, Rahatlık Sağlayan Ve Hiçbir Yan Etkisi Olmayan Bu Ürün Çok Büyük Bir Avantaj Sağlıyor. Birkaç Ürün Kullanarak Sağlayabileceğiniz Faydaları Tek Bir Ürünle, “DEVEKUŞU YAĞI” İle Gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.