Menu
Your Cart
Zeytinyağı'nda % 20 İNDİRİM Hemen Alışverişe Başlamak için tıklayın!

Hasmera Devekuşu

Beyaz Devekuşu TüyüHer Türlü Organizasyonlarınızda, masa süsleme, babyshower, söz, nişan, düğünlerinizde Vazo, yelpaze, küçük objeler içinde sergileyebileceğiniz dekoratif ve orjinal beyaz deve kuşu tüyüÜrün ölçüsüne sap uzunluğu dahildir.Tavsiye edilen kullanım adetleri Vazo içi: Min: 8-10&nbs..
27,00₺
Vergiler Hariç:25,00₺
Yumurtalar doğaldır, üzerine renklendirici veya vernik uygulaması yapılmamaktadırBoş devekuşu yumurtası kabuğu örümcekleri kovmada etkili değildir.Sert yapısı sayesinde kesme, oyma, delme gibi işlemler gerçekleştirilebilirYumurta üzerine boya ve yapıştırıcı teknikleri uygulanabilmektedir.Yumurta alt..
91,80₺
Vergiler Hariç:85,00₺
Devekuşu YağıCildin En Derin Katmanlarına Kadar Nüfuz Eden Naturel Maddesi Olarak Tıp Dünyasında Bilinmektedir. Ve Bu Şekilde Kendisine Kozmetik Ve Tıp Alanında Cilt Arası Taşıma Kapasiteli Ve Nötral Madde Olarak Saygın Bir Yer Edinmiştir.Devekuşu Yağı’nın Eşi Benzeri Olmayan Poly-Doy..
324,00₺
Vergiler Hariç:300,00₺
Fuşya Devekuşu TüyüHer Türlü Organizasyonlarınızda, masa süsleme, babyshower, söz, nişan, düğünlerinizde Vazo, yelpaze, küçük objeler içinde sergileyebileceğiniz dekoratif ve orjinal fuşya deve kuşu tüyüÜrün ölçüsüne sap uzunluğu dahildir.Tavsiye edilen kullanım adetleri Vazo içi: Min: 8-1..
27,00₺
Vergiler Hariç:25,00₺
Gri Devekuşu TüyüGri Devekuşu Tüyü Her Türlü Organizasyonlarınızda, masa süsleme, babyshower, söz, nişan, düğünlerinizde Vazo, yelpaze, küçük objeler içinde sergileyebileceğiniz dekoratif ve orjinal gri deve kuşu tüyüÜrün ölçüsüne sap uzunluğu dahildir.Tavsiye edilen kullanım adetleri ..
27,00₺
Vergiler Hariç:25,00₺
Kırmızı Devekuşu TüyüKırmızı Devekuşu Tüyü Her Türlü Organizasyonlarınızda, masa süsleme, babyshower, söz, nişan, düğünlerinizde Vazo, yelpaze, küçük objeler içinde sergileyebileceğiniz dekoratif ve orjinal kırmızı deve kuşu tüyüÜrün ölçüsüne sap uzunluğu dahildir.Tavsiye edilen kullanım a..
27,00₺
Vergiler Hariç:25,00₺
Kuluçkalık Devekuşu Yumurtası
Yeni Sıcak Stokta yok
Çanakkele'de ki çiftliğimizde Mayıs - Ağustos ayları arasında %60 - %70 döllü kuluçkalık devekuşu yumurtasının toptan ve perakende satışı yapılmaktadır ..
216,00₺
Vergiler Hariç:200,00₺
Mor Devekuşu TüyüMor Devekuşu Tüyü Her Türlü Organizasyonlarınızda, masa süsleme, babyshower, söz, nişan, düğünlerinizde Vazo, yelpaze, küçük objeler içinde sergileyebileceğiniz dekoratif ve orjinal mor deve kuşu tüyüÜrün ölçüsüne sap uzunluğu dahildir.Tavsiye edilen kullanım adetleri ..
27,00₺
Vergiler Hariç:25,00₺
Devekuşu yumurtası Mimar Sinan’ın yaptığı Selatin camilerde kullanılmıştır.Binalarda, yazlıklarda, depolarda, ambarlarda, seralarda örümcekten korunmak tavanlara asılıp kullanılmaktadır.Örümceklik devekuşu yumurtası Etki alanı tam olarak bilinmemekle birlikte tahminen 50-75 m2’dir. Öm..
175,00₺
Vergiler Hariç:162,04₺
Pembe Devekuşu TüyüPembe Devekuşu Tüyü Her Türlü Organizasyonlarınızda, masa süsleme, babyshower, söz, nişan, düğünlerinizde Vazo, yelpaze, küçük objeler içinde sergileyebileceğiniz dekoratif ve orjinal pembe deve kuşu tüyüÜrün ölçüsüne sap uzunluğu dahildir.Tavsiye edilen kullanım adetler..
27,00₺
Vergiler Hariç:25,00₺
Saks Mavisi Devekuşu TüyüSaks Mavisi Devekuşu Tüyü Her Türlü Organizasyonlarınızda, masa süsleme, babyshower, söz, nişan, düğünlerinizde Vazo, yelpaze, küçük objeler içinde sergileyebileceğiniz dekoratif ve orjinal saks deve kuşu tüyüÜrün ölçüsüne sap uzunluğu dahildir.Tavsiye edilen kulla..
27,00₺
Vergiler Hariç:25,00₺
Sarı Devekuşu TüyüSarı Devekuşu Tüyü Her Türlü Organizasyonlarınızda, masa süsleme, babyshower, söz, nişan, düğünlerinizde Vazo, yelpaze, küçük objeler içinde sergileyebileceğiniz dekoratif ve orjinal sarı deve kuşu tüyüÜrün ölçüsüne sap uzunluğu dahildir.Tavsiye edilen kullanım adetl..
27,00₺
Vergiler Hariç:25,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)