+902866686290
  +905074014001

Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve zevklerini anlayarak onların isteklerine göre önceliklerini belirleyen firmamız "Bayabi Çeşit" Sloganıyla ürün yelpazesini her geçen gün geliştirip Türkiye’ ye gururla hizmet vermektedir.

Genç dinamik ve çağın yeniliklerini takipte kararlı olan firmamız kısa süreli bu başarı öyküsünde, değerlerine bağlı, yüzü daima ileriye dönük, toplumun istek ve ihtiyaçlarını öncelik vererek cesur, yeni tatları keşfetmeye hazır yapısının izleri vardır.


·         Misyon: Toplum sağlığı için; temiz ve gelişmiş üretim ortamında, geniş yelpazeye sahip ürünlerimizde istenilen kalite ve çeşiti en uygun fiyatlarla, gerçek üreticiden aracısız bir şekilde tüketiciye sunmak.

·         Vizyon : Nihai tüketicisi ile bütünleşerek bilişim sektöründe alanında öncü olmayı, sürekli AR-GE çalışmaları ile kendini ve ürünlerini geliştirmeyi, çalışanlarıyla kârlılığını ve verimliğini arttırmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.

·         Değerlerimiz; Hijyenik teslimat, kalite odaklılık, müşteri memnuniyeti, çalışanların mutluluğu, çevre ve topluma saygıdan oluşmaktadır.

Tüm çalışmalarımızı müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların öngördüğü değerler doğrultusunda planlar ve uygularız.


·         Kalite Odaklılık: Şirketimizin gelişimi ve ekonomik büyümesi için en önemli başarı unsuru olarak verimliliği ve rekabet gücünü yükseltmenin gereğine, kalite, yenilik ve değişimin önemine inanırız.

·         Müşteri Memnuniyeti: Ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizi tatmin etmenin öncelikli görevimiz olduğu bilinci ile onların beklentilerini doğru anlamak için çaba gösteririz. En iyi ürün ve hizmeti sunduğumuz müşterilerimizle artan değer yaratmak amacıyla kazan-kazan ilkesi doğrultusunda işbirlikleri oluşturur ve geliştiririz.

·         Çalışanların Mutluluğu: Çalışanlarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için gerekli koşulları yaratır, takım ruhu ile ortak hedeflere yönelen yetkin çalışanlar oluştururuz. Yarattığımız değerleri çalışanlarımızın mutluluğunu göz önüne alarak, ayrım yapmaksızın, adaletli olarak paylaşırız.

·         Çevreye ve Topluma Saygı: Ürünlerimizi, çevre sağlığını gözeterek, ülke standartlarında üretiriz. Sosyal sorumluluk anlayışıyla toplumumuzun ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunuruz.

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.