Menu
Your Cart
Zeytinyağı'nda % 20 İNDİRİM Hemen Alışverişe Başlamak için tıklayın!

İçecek Grubu

Brand: Ganoexcel
Gano Schokolade Ganoderma Lucidum özünden, kakaodan, sütsüz kremadan ve yağsız sütten formüle edilmiştir.Gano sıcak çikolata her yaştaki insan için içimi hoş bir içecektir. Ürün Detayları Tip: Kahve Adet: 20 poşet Net Miktar: 30gr. (1 poşet)..
84,24₺
Vergiler Hariç:78,00₺
Brand: Ganoexcel
Gano Supreno, güzel aromalı kremalı kahveden hoşlanan kişiler için özel olarak harmanlanmıştır. Ginseng ve Ganoderma Lucidum özü kombinasyonu, kahvenin aromasını muhafaza ederken farklı bir lezzet oluşturmuştur. Supreno, her kullanım türü için mükemmel bir içecektir. Ürün Detayı Tip: Kahve Net Mi..
64,80₺
Vergiler Hariç:60,00₺
Brand: Ganoexcel
Gano Cafe 3 in 1, Ganoderma Lucidum özünden yapılan, besin değeri olan, bünyesinde kaliteli kahveyi, sütsüz kremayı ve şekeri barındıran zengin bir üründür.Gano Cafe 3 in 1, dünyada kahve ve Ganoderma Lucidum kombinasyonu ile ile tüketiciye sunulan bilinen ilk içecektir.  İçeriği kadar tad..
60,48₺
Vergiler Hariç:56,00₺
Brand: Ganoexcel
Ganocafe Classic, Ganoderma Lucidum özü ile kahveden harmanlanan hazır bir siyah kahvedir. GANOCAFÉ CLASSIC, aroma ve tat olarak klasik özellikteki bir kahve ürünüdür.Klasik tat için doğru harman... Ürün Detayı Tip : Kahve Adet: 30 poşet Net Miktar: 3 gr. (1 poşet)..
60,48₺
Vergiler Hariç:56,00₺
Brand: Ganoexcel
Ganocafe Hazelnut Coffee Lucidum gerçeğini fındıklı kahvede yaşayın. Gano Fındıklı Kahve, normal kahve ile aynı değerlere sahiptir.Kahve sevenler için nefis fındık lezzetiyle zenginleştirilmiş eşsiz bir karışımdır. Ürün Detayı Tip: Kahve Adet: 20 poşet Net Miktar: 460 gr. (20 poşet x 23 gr.)..
73,44₺
Vergiler Hariç:68,00₺
Brand: Ganoexcel
Ganocafe Mocha, kahve tozu, kakao tozu ve Ganoderma Lucidum özünün bir kombinasyonudur. Size otantik yumuşak ve kremalı kahve lezzeti sunmak üzere harmanlanmıştır. Menşei olarak yerel nitelik taşısa da, lezzeti uluslararası ölçeğe ulaşmıştır. Ürün Detayları Tip: Kahve Adet: 15 poşet Net Miktar: ..
54,00₺
Vergiler Hariç:50,00₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)