Menu
Your Cart
Zeytinyağı'nda % 20 İNDİRİM Hemen Alışverişe Başlamak için tıklayın!

Gıda Takviyeleri

Brand: Ganoexcel
Excellium Gold, Ganoderma lucidum’un miselyumu kullanılarak üretilir. Miselyum, olgunlaşmanın erken safhalarında hasat edilen mantarın dallanan iplik gibi baziler kısmıdır.  Ganoderma lucidum'un miselyumu, sporokarbı ile aynı etken maddeleri içerir ancak farklı yoğunluklardadır. Örneğin, trit..
315,36₺
Vergiler Hariç:292,00₺
Brand: Ganoexcel
Gano Excellium, Ganoderma Lucidum bitkisini, Gano Excel olarak kontrollü koşullarda ve GMP standartlarında kendi çiftliklerimizde yetiştirip, her 90 günde bir hasat etmekteyiz. Fakat Excelium ürünümüzü 90 günlük hasat süresi dolmadan 20. gününde topladığımız sporların yoğun olduğu dönemde toplanan, ..
103,68₺
Vergiler Hariç:96,00₺
Brand: Ganoexcel
Ganocordy, Ganoderma Lucidum ve Kordiseps mantarının kombinasyonu ile elde edilmiştir. Ganoderma Lucidum’un bitkisel tarihçesi, Shen Nong’un Bitkisel Klasiği olan en eski Çin Eczacı El Kitabı’nda anlatılmıştır. Geleneksel Çin tıbbında zindelik ve uzun yaşamı destekleyici olarak kullanılmıştır. Kord..
113,40₺
Vergiler Hariç:105,00₺
Brand: Ganoexcel
Ganoderma Lucidum, yüzyıllardır özellikle uzakdoğu ülkelerinde yararlı bir bitki olarak bilinmektedir. Biz Gano Excel olarak Ganoderma'yı GMP standarlarında üreterek, sizlerin bir besin tamamlayıcısı olarak kullanımına sunmaktayız. Ürün Detayları Tip: Takviye Edici Gıda Adet: 90 KapsülNet Mik..
103,68₺
Vergiler Hariç:96,00₺
Brand: Ganoexcel
Reishi Gold, Ganoderma lucidum'un sporokarbı kullanılarak üretilir, %100 Ganoderma lucidum özütünün alınmasından elde edilir.  Ganoderma lucidum'un aktif bileşenleri arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere polisakaritler, triterpenler/triterpenoidler, organik germanyum, adenozin, nükleozitler..
315,36₺
Vergiler Hariç:292,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)