Menu
Your Cart
Zeytinyağı'nda % 20 İNDİRİM Hemen Alışverişe Başlamak için tıklayın!

Ganoexcel

Excellium Gold
Yeni 2-3 gün içinde
Brand: Ganoexcel
Excellium Gold, Ganoderma lucidum’un miselyumu kullanılarak üretilir. Miselyum, olgunlaşmanın erken safhalarında hasat edilen mantarın dallanan iplik gibi baziler kısmıdır.  Ganoderma lucidum'un miselyumu, sporokarbı ile aynı etken maddeleri içerir ancak farklı yoğunluklardadır. Örneğin, trit..
341,28₺
Vergiler Hariç:316,00₺
Brand: Ganoexcel
Gano Excellium, Ganoderma Lucidum bitkisini, Gano Excel olarak kontrollü koşullarda ve GMP standartlarında kendi çiftliklerimizde yetiştirip, her 90 günde bir hasat etmekteyiz. Fakat Excelium ürünümüzü 90 günlük hasat süresi dolmadan 20. gününde topladığımız sporların yoğun olduğu dönemde toplanan, ..
127,44₺
Vergiler Hariç:118,00₺
Brand: Ganoexcel
Gano Fresh, diş ve dişetlerini temiz ve ferah tutmak için özel olarak formüle edilmiştir. Ferahlatıcı aroması ile ağzınızın her gün temiz olmasını ve nane kokulu hissetmenizi sağlar. Ürün Detayları Tip: Kişisel bakım ürünleri Adet: 1 adetNet Miktar: 150 gr...
43,20₺
Vergiler Hariç:40,00₺
Brand: Ganoexcel
Gano Reishi Misty, daha pürüzsüz ve genç görünen bir cilt için optimal olarak formüle edilmiştir. Zamanla cilt dokusunu ve parlaklığını artırarak ciltteki ince çizgi ve kırışıklıkları gizlemeye yardımcı olur. ÜRÜN DETAYI: Tip: Kişisel Bakım Ürünleri  Adet: 1 Adet Net Miktarı: 50 ml..
472,00₺
Vergiler Hariç:400,00₺
Brand: Ganoexcel
Ganoderma Lucidum ve keçi sütü ile zenginleştirilmiştir. Cildiniz farkı hissedecek. Bu yumuşak ve değerli sabun sayesinde, yüzünüzde ve vücudunuzda harika bir temizlik ve pürüzsüz bir yumuşaklık hissedeceksiniz.Ürün Detayları Tip: Kişisel Bakım Ürünleri Adet: 2 adet Net Miktar: 100 gr. (..
51,92₺
Vergiler Hariç:44,00₺
Brand: Ganoexcel
Gano Schokolade Ganoderma Lucidum özünden, kakaodan, sütsüz kremadan ve yağsız sütten formüle edilmiştir.Gano sıcak çikolata her yaştaki insan için içimi hoş bir içecektir. Ürün Detayları Tip: Kahve Adet: 20 poşet Net Miktar: 30gr. (1 poşet)..
84,24₺
Vergiler Hariç:78,00₺
Brand: Ganoexcel
Gano Şeffaf Sabun, Ganoderma Lucidum özütü, aloe vera ve papaya bitkisinden üretilmiştir. Cildi nemlendirir, daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm sağlar.  Cildinizi tazeler, sağlıklı bir renk kazandırır. Saçlarınızın güzelleşmesine yardımcı olur ve parlaklık kazandırır.Ürün Detayları ..
57,82₺
Vergiler Hariç:49,00₺
Brand: Ganoexcel
Gano Supreno, güzel aromalı kremalı kahveden hoşlanan kişiler için özel olarak harmanlanmıştır. Ginseng ve Ganoderma Lucidum özü kombinasyonu, kahvenin aromasını muhafaza ederken farklı bir lezzet oluşturmuştur. Supreno, her kullanım türü için mükemmel bir içecektir. Ürün Detayı Tip: Kahve Net Mi..
64,80₺
Vergiler Hariç:60,00₺
Brand: Ganoexcel
Gano Cafe 3 in 1, Ganoderma Lucidum özünden yapılan, besin değeri olan, bünyesinde kaliteli kahveyi, sütsüz kremayı ve şekeri barındıran zengin bir üründür.Gano Cafe 3 in 1, dünyada kahve ve Ganoderma Lucidum kombinasyonu ile ile tüketiciye sunulan bilinen ilk içecektir.  İçeriği kadar tad..
60,48₺
Vergiler Hariç:56,00₺
Brand: Ganoexcel
Ganocafe Classic, Ganoderma Lucidum özü ile kahveden harmanlanan hazır bir siyah kahvedir. GANOCAFÉ CLASSIC, aroma ve tat olarak klasik özellikteki bir kahve ürünüdür.Klasik tat için doğru harman... Ürün Detayı Tip : Kahve Adet: 30 poşet Net Miktar: 3 gr. (1 poşet)..
60,48₺
Vergiler Hariç:56,00₺
Brand: Ganoexcel
Ganocafe Hazelnut Coffee Lucidum gerçeğini fındıklı kahvede yaşayın. Gano Fındıklı Kahve, normal kahve ile aynı değerlere sahiptir.Kahve sevenler için nefis fındık lezzetiyle zenginleştirilmiş eşsiz bir karışımdır. Ürün Detayı Tip: Kahve Adet: 20 poşet Net Miktar: 460 gr. (20 poşet x 23 gr.)..
73,44₺
Vergiler Hariç:68,00₺
Brand: Ganoexcel
Ganocafe Mocha, kahve tozu, kakao tozu ve Ganoderma Lucidum özünün bir kombinasyonudur. Size otantik yumuşak ve kremalı kahve lezzeti sunmak üzere harmanlanmıştır. Menşei olarak yerel nitelik taşısa da, lezzeti uluslararası ölçeğe ulaşmıştır. Ürün Detayları Tip: Kahve Adet: 15 poşet Net Miktar: ..
54,00₺
Vergiler Hariç:50,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)